Pralko-suszarka PerfectCare – idealne rozwiązanie, jeśli masz mało miejsca!

W mieszkaniach mamy zwykle zbyt mało przestrzeni, by odpowiednio wysuszyć pranie. Pralko-suszarki Electrolux z linii PerfectCare to idealne rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie będziemy musieli myśleć o tym, że w salonie stoi metalowa suszarka z mokrym praniem, a niedługo mają przyjść goście.

Naukowcy z Mackintosh School of Architecture zbadali, jak suszenie prania w mieszkaniu – w łazience lub w pokoju – wpływa na nasze zdrowie. Okazało się, że podczas suszenia jednego prania do powietrza ulatnia się ok. 2 litrów wody. Wilgotność w pomieszczeniu może więc wzrosnąć nawet o jedną trzecią, co sprzyja rozwojowi roztoczy i pleśni. Jak tego uniknąć? Rozwiązaniem są pralko-suszarki Electrolux.

Pralko-suszarki z linii PerfectCare piorą i suszą w domu tak, jak do tej pory potrafił tylko specjalistyczny sprzęt. Idealnie dopasowują się też do każdego wnętrza dzięki minimalistycznemu designowi.

Pralko-suszarka PerfectCare – rewolucja w praniu i suszeniu ubrań!

Pralko-suszarki Electrolux to jedyne takie urządzenia na rynku. Piorą i suszą ubrania w jednym, wygodnym cyklu. Zastosowany w nich system DualCare wykrywa rodzaj tkanin i ciężar załadowanej odzieży, a następnie odpowiednio dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby zapewnić ubraniom najlepszą możliwą pielęgnację.

System SensiCare w pralko-suszarkach Electrolux waży odzież w bębnie i automatycznie dostosowuje parametry cyklu prania i suszenia, aby zapewnić optymalny czas jego trwania. Zapobiega to zbyt długiemu praniu i sprawia, że odzież dłużej zachowuje atrakcyjny wygląd.

Opcja SoftPlus równomiernie rozprowadza płyn zmiękczający po całym praniu, by dotarł do każdego, pojedynczego włókna. Rzeczy, uprane w pralkach PerfectCare, są więc miękkie i długo pachną świeżością.

Z kolei opcja UltraCare miesza detergent z wodą tak, by chronić włókna i kolory, a jednocześnie dokładnie wszystko wyprać. Tkaniny, nawet te najdelikatniejsze, wyglądają długo jak nowe.

Godzinny program Non-Stop umożliwia wypranie i wysuszenie niewielkiego ładunku prania w ciągu zaledwie 60 minut. Dzięki temu ubrania będą czyste i gotowe do założenia, kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba.

Pralko-suszarka Electrolux – w trosce o alergików

W pralkach i pralko-suszarkach PerfectCare jest program stworzony z myślą o osobach cierpiących na alergię. Eliminuje on mikroorganizmy podczas fazy, w której przez kilka minut utrzymuje się temperaturę powyżej 60°C. Znikają zarazki, bakterie, mikroorganizmy i cząstki stałe zabrudzeń. Dodatkowa faza płukania w pralko-suszarce PerfectCare gwarantuje skuteczne usunięcie resztek detergentu oraz pyłków i alergenów.

Idealną czystość prania zapewnia automatycznie przebiegający proces suszenia, który dodatkowo nie zwiększa wilgotności powietrza w domu.

Pranie i suszenie wełny, odzieży outdoorowej? Pralko-suszarka PerfectCare ma to pod kontrolą

Nowoczesne pralki i suszarki Electrolux profesjonalnie zadbają o tak niestandardowe rodzaje garderoby, jak np. odzież outdorowa.

Specjalnie zaprojektowane cykle do pielęgnacji odzieży outdoorowej działają w zsynchronizowany sposób, by przywrócić nieprzemakalne właściwości tkanin. Pranie nie wymaga żadnego wysiłku, a ubrania dłużej spełniają swoją ochronną funkcję, jeśli użyjemy specjalnego programu Outdoor.

System DelicateCare pozwala przywrócić nieprzemakalność funkcyjnej odzieży outodoorowej o wiele skuteczniej, niż gdy suszymy ją na wolnym powietrzu. System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby chronić specjalne właściwości tkanin poprzez poddanie ich działaniu odpowiedniej ilości ciepła.

W pralko-suszarkach PerfectCare upierzemy również z powodzeniem najdelikatniejsze wełniane tkaniny. Firma Woolmark Company zatwierdziła cykl suszenia wełny dostępny w tych urządzeniach jako nadający się do suszenia odzieży wełnianej oznaczonej metką „prać ręcznie”.

Pralko-suszarka PerfectCare – Twój budżet pod kontrolą

Pralko-suszarki i suszarki Electrolux są oszczędne – te z linii DelicateCare mają najwyższą klasę energetyczną A+++, która oznacza, że zużywają one nawet o 68 proc. mniej energii od suszarek z klasą B. Pranie i suszenie nigdy nie było tak proste i efektywne.

Nowatorskie rozwiązania techniczne i zaawansowane programy profesjonalnie dbają o naszą pościel. Programy „Pościel XL” i „Mieszane XL” pozwalają skutecznie wysuszyć dużo prania bez potrzeby włączania kilku cykli. To duża oszczędność czasu i energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *