Komplety wypoczynkowe z technorattanu w Twoim ogrodzie!

Kupując meble wypoczynkowe do ogrodu czy na taras najczęściej bierzemy pod uwagę wygodę, wygląd czy materiał z jakiego są wykonane. Komplety z technorattanu to świetna propozycja dla osób, którym zależy na ekskluzywnym wyglądzie i wysokiej trwałości.

Technorattan meble tarasowe – zalety

Technorattan to materiał, który od wielu lat wykorzystywany jest do produkcji mebli ogrodowych. Są to włókna polietylenowe, które są przyjazne dla środowiska i podlegają w całości recyklingowi. Technorattan powstał jako imitacja naturalnych włókien rattanowych. Możemy wyróżnić technorattan płaski, okrągły czy półokrągły. Włókna technorattanowe są plecione ręcznie, a ich elastyczność pozwala uzyskać różnorodne kształty. Podczas produkcji, technorattan jest wybarwiany, dzięki czemu zachowuje swój kolor przez długi czas.

Komplety z technorattanu na taras czy do ogrodu cechują się wysoką jakością. Są wytrzymałe i bardzo trwałe. Materiał jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Nie pochłania wilgoci, jest odporny na opady deszczu czy śniegu. Meble wypoczynkowe możemy pozostawić w ogrodzie przez cały rok. Zimą, materiał nie odkształca się ani nie pęka. Technorattan jest również odporny na działanie promieni słonecznych. Nie odbarwia się i nie traci koloru, nawet podczas długiej ekspozycji na słońce. Do zalet tego rozwiązania możemy zdecydowanie zaliczyć lekkość mebli. Dzięki temu możemy bez problemu przenieść je w dowolne miejsce. Meble z technorattanu są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagają dodatkowej konserwacji. Do ich umycia wystarczy wilgotna szmatka. Warto również zaznaczyć, że z uwagi na elastyczność włókien meble są wytrzymałe jeśli chodzi o ciężar. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie odkształcają się.

Komplety z technorattanu

Na rynku, możemy znaleźć wiele mebli tarasowych z technorattanu. Co wchodzi w skład standardowego kompletu wypoczynkowego na taras? Zestawy z technorattanu składają się głównie z sofy, stolika, krzeseł czy foteli. Komplety wypoczynkowe bardzo często wykorzystywane są jako meble tarasowe czy ogrodowe, ale nie tylko. Możemy je nawet możemy spotkać w wyposażeniu salonu czy restauracji. Komplety z technorattanu znajdziesz w ofercie sklepu Belgiardino: https://www.belgiardino.pl/21-duze-wypoczynki. Wysokiej jakości meble z tarasowe to świetny wybór do ogrodu, na taras czy balkon!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *