Jakie stoły do jadalni są w modzie?

Trendy w branży meblarskiej zmieniają się w bardzo szybkim tempie i nie inaczej wygląda także sytuacja w przypadku nowoczesnych stołów do jadalni. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, na co zwrócić szczególną uwagę, aby wybrać modny i stylowy stół do jadalni.

Czym warto kierować się przy zakupach?

Wybierając nowoczesne stoły warto zwrócić uwagę nie tylko na ich styl, ale również na wielkość, trwałość, cenę i użyteczność. Jeżeli chodzi o sam design, to kluczem do sukcesu jest to, aby materiał wykończeniowy idealnie dopasować do stylistyki danego wnętrza. W obecnym sezonie rekordy popularności biją modne stoły w stylu skandynawskim. Wyróżniają się one oczywiście prostotą, minimalizmem i naturalnymi barwami. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście białe stoły, które pasować będą praktycznie do każdego wnętrza. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na pastelowe odcienie i naturalnie jasne drewno. Jeśli potrzebujemy dużo miejsca przy blacie, nieocenione będą duże stoły rozkładane.

Eleganckie stoły ze szkła

W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej pojawiają się eleganckie stoły wykonane ze szkła. Olbrzymim atutem szklanych blatów jest to, że materiał ten doskonale łączy się z drewnem i aluminium, dzięki czemu producenci mogą zaproponować naprawdę oryginalne i niepowtarzalne stoły. Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zdobywa przydymione, kolorowe i trójwymiarowe szkło z pięknymi ornamentami. Modne stoły szklane w pojedynkę odmienią oblicze nawet najbardziej ponurej jadalni.

Nowoczesne stoły dla wymagających

Coraz więcej renomowanych producentów oferuje swoim klientom nowoczesne stoły, które przypominają bryły. Blaty o nieregularnych kształtach doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w biurach i lokalach gastronomicznych. Godny polecenia jest między innymi stół w kształcie nerki, który nawiązuje do stylu retro. Jeżeli chodzi o naturalne materiały, to można postawić nie tylko na drewno, ale również na marmurowe blaty.

Ważna jest również funkcjonalność mebli. Poza nieustannym podążaniem z modą meblową, chcemy aby były one praktyczne. Stół rozkładany, które w dni powszednie jest złożony i nie zajmuje dużo miejsca jest wygodny. W weekendy, kiedy siadamy z rodziną do wspólnych posiłków lub gdy zapraszamy gości, dodatkowy blat sprawi, że wygodnie pomieścimy więcej osób. Stoły rozkładane cieszą się zatem niezmienną popularnością wśród Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *